Milan Uhrík: Špehovanie mobilov - Brusel deti nechráni, ale magorí!
Milan Uhrík: Špehovanie mobilov - Brusel deti nechráni, ale magorí!
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Tam na tabuli čítam, že vraj vy v Bruseli chránite mentálne zdravie detí. Dovoľte sa mi zasmiať, pretože keby ste chránili mentálne zdravie detí, tak určite netlačíte dúhovú agendu a všelijaké drag queen na školy medzi deti.
Keby ste chránili deti, tak by ste im neničili budúcnosť predčasnou sexualizáciou, masovou imigráciou a rozširovaním chudoby.
Viete, ani ja si nemyslím, že 13, 14 ročné deti potrebujú k životu sociálne siete a porovnávať si lajky a mať potom z toho depresie. Nie, potrebujú behať, spoznávať sa, komunikovať, vzdelávať sa. Ale zároveň neverím, že zavádzaním tej vašej digitálnej identity, digitálnej peňaženky, systému chat control vám ide v skutočnosti o ochranu detí. Nie, vám ide len o to, aby ste získali pod kontrolu ešte posledné zvyšky internetu, ktorý je stále ako tak slobodný, a neváhate na to zneužiť ani túto tému.
Keby ste naozaj chceli chrániť deti, tak by ste tvrdšie bojovali proti skutočnej pedofilii, zaviedli brutálne a represívne tresty proti pedofilom, aby boli jasným a ostrašujúcim príkladom pre všetkých ostatných, ktorí by chceli robiť to isté. Ale cenzúru internetu vám podporiť rozhodne nemôžeme.






