MAINSTREAMOVÝ DETOX

16:59

ČTVRTEK 25.ČERVNA25.ČERVEN 2026

Milan Mazurek: Multikulturalizmus je slepá, samovražedná ulička.

Raptor-TV

Milan Mazurek: Multikulturalizmus je slepá, samovražedná ulička.

Přepis videa

Zobrazit / skrýt přepis

My tvrdo razíme politiku remigrácie. To znamená, každý, kto je tu nelegálne, bez ohľadu na to, aké emócie, aké náreky o ľudských právach a čokoľvek, do čoho sa to zabalí, musí z Európskej únie odísť. Je to skrátka porušenie našich zákonov.

Všetky tie úkazy, ktoré dnes vidíme v západnej Európe, či ten nárast kriminality, tie obrovské rabovanie, nepokoje — videli sme to v Bruseli, videli sme to v Paríži, vidíme to napätie v Írsku — to všetko nám ukazuje, že ten projekt multikulturalizmu fatálne zlyhal. Treba sa proste tomu zodpovedne postaviť a začať to riešiť.

To znamená na jednej strane deportovať nelegálnych imigrantov, na druhej strane zefektívniť ochranu hraníc našich členských štátov, nepustiť sem žiadneho ďalšieho. No a potom samozrejme riešiť otázky, či je lepšie navoziť masovo lacnú pracovnú silu v rámci legálnej migrácie alebo nechať slobodnú ruku trhu.

Problémom napríklad aj v otázke Slovenskej republiky nie je to, že by sme nemali dostatok pracovných síl a že Slovákom sa nechce robiť, ale to, že za výplaty, ktoré majú v tých fabrikách, do ktorých sa masovo tí Indovia a Uzbekovia v réžii Róberta Fica vozia, sú hrozne nízke. Z toho sa nedá na Slovensku vyžiť. Keby sa to nechalo na tej voľnej ruke trhu, tak tie fabriky nemajú inú možnosť, ako tie výplaty ľuďom zvýšiť, aby ich prilákali. Lenže vláda im vyšla v ústrety, zmenila zákony, výrazne uvoľnila možnosť zamestnávania vozenia cudzincov, a dnes to vidíme. Mladí odchádzajú do zahraničia a cudzincov sem masovo vozí.

>> Celý čas to hovoríte. Nemôžeme paušalizovať imigrantov, nemôžeme paušalizovať kriminálnikov. Aj ten chuďák, čo tam rezal hlavu, je len obyčajný človek. Akože, troška si uvedomte: ak nebudeme rešpektovať tieto pravidlá, tak potom sa nečudujme, že aj tí ľudia, ktorí k nám prichádzajú, nerešpektujú to, čo sa tu deje. Lebo pán, ste povedali, váša kolegýňa hovorila, že vlastne tí imigranti páchajú kriminálnu činnosť, lebo my sa k nim správame zle. Takže my sme tí zlí, my tí Európania, pretože ich chuďáčikov diskriminujeme, takže oni majú právo behať tu s nožmi a zarezávať.

>> Prestaňte sa takto správať. Správate sa ako poslední skinheadí. Ajajaj, toto bolo dosť.

>> A nehovorme tu, prosím vás, o ľuďoch, ktorí sú z inej krajiny, že sú paušálne nejakí zlí, lebo toto jediné viete.

>> Nech sa páči, pán Horík, môžete zareagovať.

>> Pani kolegyňa, vám, čo sa určite podarilo, vaša frakcia, neustále sa chválite, aký máte vplyv v Európe. Vám, čo sa podarilo, je zaplieniť celú Európu nelegálnymi imigrantmi. Naša frakcia, naša strana jasne hovorí, že nelegálni imigranti sú kriminálnici, pretože sú kriminálníci už len za to, že sú nelegálni a prišli sem nelegálne, a chceme ich vyhosťovať. Ja sa čudujem, že vy tu celý čas, čo ste rozprávali, ste využili na to, aby ste ich obhajovali — ako nie sú všetci rovnakí, ako to treba individualizovať a brať každého osobitne a neviem čo. Namiesto toho aby ste sa zastali Slovenskej republiky, slovenských občanov, že aj oni majú právo na bezpečnosť.

My chránime slušných ľudí, my chránime Slovenskú republiku, chceme bezpečnosť, nechceme tú nelegálnu imigráciu. Bodka, tu sa nemáme o čom baviť. Keď nám progresívci za to budú nadávať do nejakých nálepiek, pre mňa, za mňa, nech si nadávajú. Je mi to úplne — jedno — aj našim voličom — ale realita je taká, že oni Európu ničia a my sa ju snažíme ochrániť.