Dnes soud rozhodl, že bývalý ministr vnitra Rakušan zneužíval ministerstvo vnitra
Dnes soud rozhodl, že bývalý ministr vnitra Rakušan zneužíval ministerstvo vnitra
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
SPDS vyhrálo další soud, který potvrdil, že ministerstvo vnitra pod vedením bývalého ministra vnitra Víta Rakušana a bývalé fialové vlády nás neoprávně dávalo do zprávy o extrémismu. Soud tak potvrdil, že jak Rakušan, tak bývalá fialová vláda zneužívali ministerstvo vnitra proti nepohodlným názorům a proti nepohodlné politické konkurenci.
Jsme rádi, že už skončili, protože za naší nové vlády tady bude svoboda názorů a budeme bojovat za demokracii, abyste všichni z vás mohli svobodně mluvit bez jakéhokoliv trestu.






