Tak to je trapas!😅
Tak to je trapas!😅
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Ten závazek těch 5 %, to nespadlo jen tak zvyšně.
Helejte, já opravdu nestačím zírat. Já jenom znovu zopakuju už potřetí tady, že vaše vláda neplnila ani zákonné 2 % HDP. Vždyť to máme černý na bílým od generálního tajemníka na to Rutea. Vy jste to neplnili teďka u nás. Vidíte si dou vůbec? Vy to je úplně šáda, hrozná, pane předsedo. Tak prostě to neplnili. Váš neplnili. Vůbec jste to v loni neplnili.
Počkejte. Proč jste to neplnili vy v loni? Pane, byli u vlády?
Každý rok naše vláda zvyšovala výdaje. Pro letošní rok 2026 navrhla naše vláda v rozpočtu procenta HDP. Každý rok počkejte, proč to vy neplnili v lodě do loňský roku? Premiér Petr Fiala říkal, že ty 2 % budou. Někteří experti o tom pochybovali a na to dala za pravdu vládě, která říkala, že to rozpočtu pro rok 26, jod který jste shodili ze stolu ten rok. Ne, počkejte, neč. Já rozumím té argumentaci, ale je pravda, roky jste byli ve vládě a neplnili.
Já to já to řeknu sám. Já to řeknu, ale Jana Černochová říkala, že se ty 2 % splní. To je prostě fakt. Jestli Jana Černochová říkala, že se 2 % splní, nesplnila se, no tak je to fakt.
Ah.






