Porušila ČT a její zaměstnanci svůj vlastní Kodex❓
Porušila ČT a její zaměstnanci svůj vlastní Kodex❓
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Taky jste se setkali s tímto nápisem? Možná ne, protože nepatříte mezi sledující České televize. Každopádně furt je v tom, že ČTLD kodexu nesmí využívat programy k prezentování vlastních stanovisek. A to se podle mě dnes stalo. Proto jsem se rozhodla obrátit se na radu České televize, která má dohlížet právě na dodržování kodexu.
Mimochodem, kde je paní Danuše? Ta by podobný podmět měla dávat jako první, když už stihla žalovat o Určuli, tak by měla mít na zřeteli i dodržování pravidel České televize u nás. Co myslíte?






