Pokřikoval, že jsem kolaborant. Pak nestíhal! Celou reportáž sledujte na YouTube!
Pokřikoval, že jsem kolaborant. Pak nestíhal! Celou reportáž sledujte na YouTube!
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
V čem jsem ruský kolaborant?
>> V čem?
>> Jo. Co konkrétně dělám, že kolaboruji s Ruskem?
>> No, všechno, ale buďte konkrétní, prosím.
>> Cokoliv řekněte, něco konkrétního sdílíte.
>> Já sdílím třeba seznam zprávy. Je to kolaborace s Ruskem.
>> No, s vaší, s vaším podáním. Ano.
>> A v čem? Buďte konkrétní. V čem jsem ruský agent, když to říkáte?
>> Dobře, tak si budeme, tak si popovídáme, jo?
>> Kdo začal válku na Ukrajině? Rusko.
>> Rusko.
>> Rusko napadlo Ukrajinu. Nemá tam co dělat. Jeden stát napadl druhý suverenní stát. Myslíte si, že si to nemyslím? Vy máte totiž informace od nějakých idiotů, který se mě snažej pošpinit s tím, že mi dělaj nějakou ruskou nálepku. Putin je diktátor a já ho tady nechci. Ale pozor, to neznamená, že nemůžu kritizovat některé věci, co se dějí na Ukrajině.
>> No.
>> Rozumíte tomu?
>> Třeba konkrétně.
>> Třeba konkrétně korupce, která je.
>> No, tak korupce tam, korupce. Korupce tam byla. Ukrajina je na tom. Ano, Ukrajina je na tom jenom o pět míst lépe než Rusko, což není úplně dobré, že jo. To znamená, že pokud posíláme na Ukrajinu nějaké zbraně, bylo by fajn, abychom aspoň měli nějakou evidenci. Proč žádnou nemáme? No, já si myslím, že evidence není, není. Nevíme. Nevíme konkrétní částku. Nevíme konkrétní zbraně. Nevíme, kde jsou. O tom to je.
>> Víme konkrétní částky, co tam posíláme. Víme, kolik. Víme zbraně. Často, často, často jsem se tam posílal právě na konkrétní zbraně nebo přímo zbraně.
>> Pokud máte za to, že jsem ruský agent, tak tu situaci sledujete. Kolik jsme tam poslali, nevíte?
>> Prosím vás, tak příště si ty věci ověřujte. Já opravdu nejsem kolaborant s Ruskem. Poté, co jsem označil Putina za diktátora a Rusko za toho, kdo napadl cizí zemi, oddznačíte mě z pozice kolaboranta s Ruskem, nebo si na tom budete trvat?
>> No, já se na tom budu, to budu.
>> Těmpad se nemáme o čem bavit na každej.






