I. MELICHER: MAJERSKÝ SPLACHUJE NEMOCNICU DO “HAJZLA,” ALE BUDE STÁŤ PRVÝ PRI STRIHANÍ PÁSKY
I. MELICHER: MAJERSKÝ SPLACHUJE NEMOCNICU DO “HAJZLA,” ALE BUDE STÁŤ PRVÝ PRI STRIHANÍ PÁSKY
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Dobrý deň, priatelia. Pozdravujem vás z Prešova, z výstavby jednej z najväčších a najmodernejších nemocníc, ktoré bude Slovensko mať. Veľmi dôležitá nemocnica nielen pre Slovensko ako také, ale aj pre ten východný okraj Európskej únie.
Ako vidíte, tak práce na nemocnici pokračujú v naozaj vysokom tempe a ja som rád, že sa po tých prvotných turbulenciách podarilo odstrániť tých konkrétnych 40 závadových stĺpov z 270 a že ostatné stĺpy, ktoré mali menšie chybičky krásy, sú vysanované a reálne stavba pokračuje vo vysokom tempe, čo môžete sami vidieť.
Ja som veľmi rád, že doručujeme výsledky v zdravotníckej oblasti, o čom svedčí aj nemocnica tu v Prešove, ktorá vyrastá, nemocnica v Bratislave alebo oprava nemocnice v Ružomberku, v Martine alebo v Banskej Bystrici. Je to pre Slovensko skutočne veľmi dôležité a malo by na tom záležať každému politikovi.
Preto ma veľmi mrzí, keď vidím vyjadrenia niektorých našich opozičných politikov a hlavne keď sa jedná o župana Prešovského samosprávneho kraja pána Majerského, ktorý si pred pár dňami prišiel sem k tejto nemocnici natočiť video, celú nemocnicu skritizoval a ukázal, že v podstate nemocnica patrí, tak povediac, do hajzla.
Pán Majerský, myslíte si, že to je skutočne hodné úrovne človeka, ktorý sa opätovne uchádza o kreslo predsedu samosprávneho kraja?
A chcel by som vám týmto, pán Majerský, položiť aj jednu zásadnú otázku: Budete prví, kto bude pri prestrihávaní pásky tejto najväčšej nemocnice na Slovensku?






