Demonstrant se bojí o demokracii jako takovou
Demonstrant se bojí o demokracii jako takovou
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Co vás hlavně motivovalo, abyste přišel na tento pochod?
No, především to, že mi není jedno, jak jestli trpí demokracie v tomhletom státě nebo ne.
Podle vás tedy trpí demokracie jako celek? Není to jenom o České televizi?
Není to jenom o České televizi.
Eh, to z vaší strany nějaké zpochybňování voleb, nebo spíš ti, co se podle vás dostali k moci, jsou nějakým způsobem antidemokratičtí?
Podívejte se, žádné zpochybňování voleb. Volby byly demokratické, byly v pořádku. Tady je problém jeden a to schvalování zákonu, který se dělají poslaneckými návrhy. Nedělá se mezirezortním připomínkováním. To mi velice vadí.
Mhm. A co se týče České televize, vám vadí nejvíce co?
No, tak mně vadí to, že jestliže se dostane pod rozpočtov nějaký rozpočet, tak ten rozpočet je možné korigovat, snižovat a tím vlastně osekávat možnosti České televize.
Mhm. Myslíte si, že Česká televize je skutečně objektivní?
Já si myslím, že v této chvíli ano.
Kdybych vám řekl, že existuje třeba případ, kdy Česká televize natočí reportáž, baví se tam o nějaké osobě, je jedno jakým způsobem a nějakým způsobem negativně a ta osoba nedostane prostor k vyjádření. Je to podle vás chyba?
Je to chyba. Jednoznačně je to chyba.
Mhm. To se týkalo mé osoby v reportérech ČT. Pusťte si reportáž motorovou pilou a uvidíte, co tam o mně říkají.
Dobře, třeba si ji pustím. Jo, dobře. Tak jo. Já vám děkuju a užijte si akci. Yeah.






