Nekončíme! 😎
Nekončíme! 😎
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Čau, Praho. V aktivní politice jsem sice skončil, ale jako aktivní občan a hrdý Pražan rozhodně ne. Tady za mnou vidíte Klokánek na mém milovaném jižním městě v Láskové ulici, kterému už několik let pomáháme.
Funguje to tak, že vždycky jednou za měsíc zavoláme paní ředitelce, co jim akutně chybí, na co nemají s dotací magistrátu, městské části, státu – co potřebují koupit. Složíme se s kolegy, zajeddeme do obchodu, koupíme, přivezeme. Děláme to už několik let.
Zkuste to taky a určitě nekončím ani se všema dalšíma charitativníma projektama, které jsem rozjel. Mám teďka spoustu volného času a elánu, energie pomáhat. Tak budu moc rád, když mi sami napíšete do komentářů, čemu nebo komu bych teďka v létě měl primárně zkusit pomoct. Budu rád za veškeré tipy. Budu se tomu věnovat.
Děkuju a hezký víkend. Čau příště. M.






