Keď 4 roky a desaťtisíce mŕtvych musí potvrdiť, že sme od začiatku mali pravdu my v Smere!
Keď 4 roky a desaťtisíce mŕtvych musí potvrdiť, že sme od začiatku mali pravdu my v Smere!
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Takto, ak sa vrátime spätne štyri roky dozadu a že prečo Viktor Orbán a Róbert Fico vlastne blokovali tie úžasné nápady, ktoré vychádzali z mnohých fundovaných hláv na západe, tak sa pozrime na to, čo hovorili Viktor Orbán a aj Róbert Fico od začiatku. Od začiatku obidvaja tvrdili, že treba rokovania a že sa nemá bojovať. Dnes, o štyri roky neskôr a o zopár 10 000 mŕtvol viacej, sa bavíme o tom, že treba rokovať a treba položiť zbrane. Čiže nie, že oni blokovali. Oni dvaja mali zdravý rozum z celej 27. Čiže oni dvaja boli tí, ktorí hovorili o mieri a za to boli označovaní za mierových štváčov.
Mala by fungovať diplomacia, ktorú mimochodom robí Slovenská republika veľmi dobre a áno, robíme ju na štyri svetové strany. A práve to bol dôvod, prečo sa na Slovensku zastavil indický premiér. Nič iné. Tak práve Slovenská republika by mala byť v tomto lídrom.
Na škodu je naozaj na škodu. Nechcem povedať, že na hanbu, ale minimálne na škodu to, že práve Róberta Fica a Viktora Orbána nepočúvali na západe viacej.






