🚉 Janu Lipavskému gratulujeme a posíláme klíčenku!
🚉 Janu Lipavskému gratulujeme a posíláme klíčenku!
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Já myslím, že to je fenomenální úspěch. Fenomenálním vítězem je bývalý ministr zahraničí Jan Lipavský, kterého někdo vyfotil v Brně na zastávce tramvaje a on k tomu napsal: "Jedu Šalinou." Já to považuju za výraz velké odvahy. Po této zářené kariéře, kdy obletěl zeměkouli vládními letadly, teď nám ukazuje, že je to člověk z lidu a dokáže jít na zastávku tramvaje, nastoupit do ní a někam odjet. To je, já myslím, fenomenální úspěch.
Doufám, že to není jako s panem Hřibem, kterej se nechá vždycky fotit, jak jede v Praze MHD. Ujede dvě zastávky, přibližně se říká, a pak vyjede nahoru, kde ho čeká řidič a odjede s tím řidičem, že jo.
Pan Hřib ten jezdí tramvají na Pražský hrad, tedy tam, kde tramvaje nejezdí. Ah.






